Parim CAD joonistustarkvara aastal 2020

Pdf to DWG Free Converter: ActCAD-tarkvara tasuta välja antud tarkvara nimega ActCAD Converter selleks , et teisendada PDF-failid DWG-vormingusse. See väljastatakse .dwg-failina.

Seda tarkvara saavad üksikisikud ja kommertsorganisatsioonid kasutada mis tahes tüüpi projektide jaoks. See on kerge pdf-dwg-muundur, mille maht on ainult 1 MB. Kuid see eeldab Ghostscript tarkvara, mille lõppkasutaja peab tootja veebisaidilt alla laadima.

ActCAD Converter:

Lisaks muundurile kasutab see pdf teist tehnoloogiat nimega pstoedit, mille on välja töötanud dr Wolfgang Glunz Saksamaalt. See tarkvara toetab umbes 22 failivormingu kombinatsioone.

Täielikku teavet leiate allpool:

Sisendfailide vormingud: PDF
Väljundfailide vormingud: DXF, SVG, CGM, HPGL, PCB, PCL, PPTX, WMF, EML, TXT

Väljundfailide vormingud:

PDF on kaasaskantav dokumendivorming, mis on väga kompaktne ja kasutajatel väga mugav seda teistega jagada.

Pange tähele, et allpool võivad olla PDF-failide valikud, näiteks vektor-PDF-failid, raster-PDF-failid (skannitud piltidena skannerist või mis tahes virtuaalsest printerist) ja nende kahe kombinatsioon.

See muundur käsitleb üksusi ja teksti väljundit dxf-failis, kui sisend-pdf on 100% vektor. Kui sisestatud pdf on raster, luuakse sisestatud pildiga ka dxf-fail.

Text converter:

Kui PDF-fail kasutab fonte, mis pole teie arvutis saadaval, teisendatakse need joonteks ja kuvatakse algsel kujul.

Kui PDF-fail sisaldab manustatud fonte, teisendatakse see redigeeritavaks tekstiks väljunddxf- või svg-failides.

Mõõtmed juhised jne:

PDF ei tunnista standardseid CAD-objekte, näiteks mõõtmeid, liidreid ja plokke jne. Need salvestatakse PDF-vormingus eraldi ridade, ringide ja tekstidena jne.
Seega on teisendatud väljund dxf-failis need üksused plahvatus vormingus. Dimensiooni ei saa üksuseks valida. Seda tuleks teha ka teiste pdf – dwg või dxf muundurite puhul.

Stage Directory:

ActCAD Converter kasutab teisendamise käigus failide salvestamiseks ajutist olekukataloogi.
Üldiselt peaks kõigil Windowsi-põhistel arvutitel vaikimisi olema kaust “C: \ Temp”.
Kasutaja peab veenduma, et see kataloog on selles arvutis (selle kausta saab käsitsi luua, kui seda pole).

Tarkvara eeldused:

Selle muunduri tõhusaks kasutamiseks veenduge, et teie arvutis oleks saadaval järgmine tarkvara:

  • GPL Ghostscript
  • Net Framework 3.5 või uuem
  • Visual C ++ 2015 või uuem
  • Kausta “C: \ Temp” olemasolu
  • Dialoogi liides pakub teisendamise käigus palju võimalusi. Valikud tõstetakse esile või peidetakse sisendfaili ja väljund faili vormingu vahelise võimenduse põhjal.

Järeldused:

ActCAD on 2D joonistamise ja 3D modelleerimise CAD tarkvara, mis on väga ökonoomne ja pakub kasutajatele parimat jõudlust. See on loodud nii, et see paneks kasutajad hõlpsalt tööle. Samuti on see tuntud kogu maailmas kehtiva ülemaailmse tähtajatu litsentsimisvõimaluse poolest. ActCAD-liides on loodud teie käskude hõlpsaks valimiseks. ActCAD-muundur, mis on meie lemmik ActCAD-tarkvara funktsioon, teenib meid parimate väljundite / tulemustega. Lisaks on see muundur tasuta tarkvara, mille on välja andnud see ActCAD tarkvara. Seega võime järeldada, et see muundur aitab kasutajatel vabal ja õiglasel mandril oma failid teisendada PDF-vormingus DWG-vormingusse.

Seonduvad postitused