Parim DXF-i vaataja 2020. aastal

CAD täisvorm ja arvutipõhine disain. Mõnikord nimetatakse CAD-i ka arvuti põhiseks projekteerimiseks ja arendamiseks, st ka CADD-ks. Enne kui CAD-joonistus tarkvarast teada saate, arutame lühidalt ajalugu, mis viis CAD-joonestustarkvara väljatöötamiseni. Iidsetel aegadel olime joonistuse lehe ja pliiatsi abil harjunud seda teha käsitsi. See võttis palju aega. Kui tegime joonisel mõned vead, tuli joonis täielikult välja vahetada.

CAD joonestustarkvara on tarkvara,mille abil saame arvutis joonistada. Ennel kasutatud käsitsi joonistamine on täielikult asendatud CAD-tarkvaraga. Tänapäeval ulatub CAD tarkvara 2D joonistamise süsteemidest 3D ja pinna modelleerija teni. CAD tarkvara võimaldab meil kontrollida 3D-objektide paksust, kumerust, kihte, kuju ja pöörlemist. 3D-objekte saab vaadata ka erinevate nurkade alt.

CAD joonistustarkvara valikukriteeriumid:

 1. Tõhus CAD tarkvara:
  Suurepäraste jooniste loomiseks vajame suurepärast inseneri kujunduse kvaliteeti. Väike joonistus viga võib tööstuse kasvule väga suurt mõju avaldada. CAD-tarkvara otsimisel peaksime veenduma, et see suudab joonistada vastavalt kõigile meie nõuetele.

ActCAD on suurepärase disaini kvaliteediga insener-joonestustarkvara. Sellel on saadaval ka mehaanika-, elektri-, tsiviil- ja arhitektuuri inseneridele mõeldud plokid.

 1. Lihtne õppimine:
  Keeruliste jooniste loomine CAD joonestustarkvara nõuab kogemusi. Otsige alati CAD-joonestustarkvara, millel on teistega sarnane liides. Nii et teie ostetud CAD-tarkvara peaks olema lihtne õppida lühikese aja jooksul. Kiiremaks õppimiseks peaks sellel olema ka mõni veebikoolitus. Enamik käske peab olema sama mis muu tarkvara. See peaks võimaldama ka klassikalisi ja kaasaegseid liideseid.
 1. Hea tehniline tugi:
  Peaksime alati ostma CAD-tarkvara, mis pakub tehniliste probleemide korral suurepärast tuge. Kui tehniline meeskond on professionaal, saate probleemid kiirelt lahendada. E-post on peamiselt levinud suhtlus allikas kutse organisatsioonides. Isegi kui tehniline meeskond lahendab ekraani jagamise, helistamise jms probleeme. on suur eelis.

4. Praeguse ja tuleviku kuvariistade väljatöötamine:

Organisatsiooni mitme osakonna töötajatel on erinevad joonised. Pange tähele, et ostetav CAD-joonestustarkvara peab saama joonistada vastavalt kaasaegsetele standarditele. ActCAD on suurepärane CAD-joonestustarkvara, st kasutatakse nii 2D- kui 3D-joonistuste jaoks. See on ehitatud IntelliCAD 8.4b-ga, mis on uusim praegu saadaval olev tehnoloogia. ActCAD võib avada igat tüüpi faili, samuti selle paksuse, õige suuruse ja juurdepääsu.

 1. Ühildub igat tüüpi failidega:
  Ettevõttes töötades saate töödelda mitut tüüpi faile, näiteks Dwg, PDF, Dxf ja nii edasi. Valige failivorming, mis ühildub igat tüüpi süsteemidega. ActCAD on CAD-i joonestustarkvara, mis toetab mitut tüüpi faile, näiteks DXB, DWF-i, DGN ja nii edasi. CAD joonestustarkvara. Toetatud vormingud ActCAD CAD Viewer.

6. Kulu Kriteeriumid:

Turul on erinevaid CAD joonestustarkvara. Hind varieerub. Enne koostatud joonestustarkvara ostmist peaksime kaaluma CAD tarkvara hinda. Kuid enne seda peaksite otsima tarkvara, millel on meie nõuetele vastavad funktsioonid. ActCAD on joonestustarkvara, mis on 80% ökonoomsem võrreldes muu CAD-tarkvaraga.

Järeldused:

Mis tahes CAD-tarkvara ostmisel pidage alati meeles alltoodud kriteeriume. Ideaalne otsus insener-joonestustarkvara valimisel võib suurendada ettevõtte kasumit. Valige tarkvara vastavalt oma ettevõtte nõudmistele. Nii et enne CAD joonestustarkvara ostmist tehke palju uuringuid ja analüüse. Kui otsite taskukohase hinnaga täiuslikku CAD-joonestustarkvara.

Seonduvad postitused