Alternatiiv AutoCAD-ile

Parim alternatiiv AutoCADile tuleb hoolikalt valida pärast mitme aspekti hoolikat analüüsi. Miks otsib keegi parimat AutoCAD-i alternatiivi? Siin on mõned võimalikud põhjused:

  • Vähendage CAD tarkvara kulusid
  • Aasta Rendi maksmise asemel saada tähtajatu litsensi
  • Kasutage olemasolevat CAD-programmi mitu aastat, ilma et peaksite igal aastal uuele versioonile üle minema.
  • Saada tasuta tehnilist tuge aastatasu maksmata

Üleminek ühelt CAD-tarkvaralt teisele pole lihtne protsess. Parima AutoCADi alternatiivi valimisel tuleb arvestada mitmete aspektidega. Selles artiklis oleme ette valmistanud mõned olulised küsimused, mida tuleks AutoCADile parima alternatiivi leidmisel arvestada. Palun lugege allpool:

Andmete ühilduvus

Alates 1980. aastatest on DWG olnud AutoCADi tarkvara natiivne failivorming. DXF on teine ​​oluline AutoCADis kasutatav failivorming. CAD kasutajad kogu maailmas kasutavad miljardeid dwg ja dxf CAD faile. DWG-failidel on mitu versiooni nagu R2, R3, 2010, 2013, 2018, 2020 ja nii edasi. Esialgu toetab ActCAD nende failide kõiki versioone andmeid kaotamata. Failide teisendamine pole vajalik. ActCAD kasutab Open Design Alliance (ODA) tehnoloogiat dwg- ja dxf-failide lugemiseks ja kirjutamiseks.

Lihtne üleminek AutoCAD-ist

ActCAD kasutab IntelliCAD-tehnoloogiat, mis arendab põhilisi CAD-liideseid ja käske. Liides, käsud ja ikoonid on väga sarnased, seega ei vaja olemasolevad AutoCADi kasutajad erikoolitust. ActCAD toetab nii Ribbon stiilis kui ka klassikalises stiilis kasutajaliideseid. Saate kohandada liidest, käske, tööruumi seadeid ja muud. vastavalt teie soovidele.

ActCAD-il on tarkvara sisseehitatud kiire juhend ja täielik abi. Meie videote lehel on palju abi videoid kõigi lisandmoodulite funktsioonide ja tööriistade kohta.

Ökonoomsus

Parim AutoCADi alternatiivi valimisel on hind mis on veel üks oluline aspekt. ActCAD on väga taskukohane ja kehtib kogu maailmas. Hinna kohta leiate lisateavet meie veebilehelt. ActCAD-i litsents on tähtajatu. Te ei pea tarkvara igal aastal värskendama. Teie otsustate, millal üle minna ActCADi järgmisele versioonile. Tarkvarauuenduste aegumiskuupäev puudub, saate ActCAD-i uuendada mis tahes vanalt versioonilt uusimale versioonile.

Tehniline tugi

ActCAD pakub kõigile kasutajatele tasuta e-posti tehnilist tuge. Meie tugi lehel on ka eneseabi süsteem, et saada paljudele tavalistele küsimustele koheseid vastuseid. Tugipakette pole vaja osta. Hankige otsest tuge lisaks meie piirkondlikele edasimüüjatele ka ettevõttelt.

Toote arendus

Teine oluline aspekt on CAD-tarkvara värskendamise teadmine. Kui palju on tarkvaraga vaeva nähtud? Paralleelselt teiste tööstusharu toodetega, eriti AutoCADiga, peate sammu pidama tehnoloogia arenguga. ActCAD, kui parim alternatiiv AutoCADile, annab igal aastal välja uusi versioone ja peaaegu iga kuu uusi värskendusi. Meil on ühine arendustöö – igal aastal umbes 500 inimest kuus. ActCAD tutvustab oma toodetes uusimat IntelliCAD mootorit, et tutvustada kõiki uusi funktsioone ja parandused. Meie ettevõtte meeskond optimeerib pidevalt jõudlust ja lisab ActCAD-i tarkvarale uusi käske.

Product Continuity

Kui stabiilne on ettevõte, mis pakub parimat AutoCADi alternatiivi? ActCAD-i ettevõte on tegutsenud alates 2006. aastast. Müüme oma tooteid enam kui 60 riigis. Igal aastal kasvame ja laiendame oma äri teistes riikides. Oleme väga stabiilne ja kasumlik ettevõte, mida haldavad kõrgelt kvalifitseeritud insenerid.

Juriidilised aspektid ja autentsus

ActCAD kasutab peamiselt CAD-mootorit IntelliCAD-i tehnoloogia konsortsiumist, mis on liikmetest juhitud mittetulundusühing, mis asub Ameerika Ühendriikides. Lisaks kasutame paljusid ettevõttesiseseid tehnoloogiaid ja mooduleid mõnelt kolmandalt osapoolelt. Maksame kõigile oma partneritele autoritasu nende tehnoloogia kasutamise eest. Lisateavet ActCAD-i kohta leiate siit.

Järeldused:

Kõiki ülaltoodud punkte arvesse võttes võite järeldada, et parim alternatiiv AutoCADile on ActCAD. Siit saate alla laadida pühendumuse ja täielikult toimiva prooviversiooni. Proovige tarkvara ja ostke seda.

Seonduvad postitused