ActCAD-i tehniline tugi

ActCAD pakub kõigile oma toodetele tasuta tehnilist tuge e-posti teel. Eneseõppe moodul, videoõpetused, kasutusjuhendid jne. Saadaval ilma lisatasuta.

ActCAD-i eneseabi

ActCAD-i eneseabi moodul annab kohese vastuse kõigile korduma kippuvatele küsimustele. Lahenduste andmebaasi uuendatakse regulaarselt, tuginedes kliendi küsimustele. See moodul säästab teie aega, ilma et peaksite tugiteenuse taotlust esitama ja vastust ootama. Sellele moodulile juurde pääsemiseks peab teil olema püsiv litsentsivõti või toe ID. Prooviperioodi jooksul saate kasutada proovilitsentsivõti või tugi-ID-d. Pange tähele, et proovilitsentsivõti ei tööta pärast prooviperioodi.
Act Kadi eneseabi süsteemis saate valida probleemi kategooria ja alamkategooria. Pärast esitamist saate kõik valitud kategooria ja alamkategooriaga seotud küsimused ja lahendused. Lisasime kõikjale videosid ja pilte, et saaksite lahendusest hõlpsasti aru saada.
Kui te ei mäleta litsentsivõtit, saate dialoogi aknas Abi-> Teave sisestada tugi ID (pikkusega 10 tähemärki). About Boxi käivitamiseks kasutage klahvi F12.

Taotlege abi

Kui teil pole kehtivat litsentsivõtit, esitage palun alloleval vormil tugi taotlus, võtame teiega ühendust e-posti teel: info@actcad.ee