ActCAD litsensid

ActCAD-i litsentsid on tähtajatu ja saadaval väga madalate maailma hindadega. Uuele versioonile üleviimine on valikuline ja sellel pole ajapiirangut.

Act CADi tarkvara litsentsimise põhipunktid

  • Litsentsid on tähtajatud
  • Litsentsid kehtivad kogu maailmas
  • Kasutaja saab litsentsi arvutist teise üle kanda

Litsentside liigid

1. ID-koodi võti

See litsents sobib kasutajatele, kes töötavad ühes arvutis ja ei kanna litsentsi sageli üle teise arvutisse. Vajadusel saate litsentsi käsitsi arvutist arvutisse üle kanda. Litsentsi edastus protsessi ajal ei pea te tarkvara desinstallima ega uuesti installima. Üks litsents töötab korraga ainult ühes arvutis. Aktiveerimise ja deaktiveerimise ajal on vaja Interneti-ühendust. 

Toetame ka äriklientide jaoks ühte litsentsivõtit, millel on mitu aktiveerimise võimalust. IT-teenus saab litsentside kasutamist oma kliendiprofiilis jälgida.

2. USB võti

Installige tarkvara ActCAD mis tahes arvutisse ja sisestage tarkvara kasutamiseks USB-võti. Tarkvara aktiveerimiseks USB-võtit saab kasutada igas arvutis ,et kasutada sellesse arvutisse installitud tarkvara.

ActCAD-i käituvat arvutit ei pea Internetti ühendama.

USB saadetakse kasutajale kulleriga määratud aadressile.

Võtme kaotamise korral litsentsi ei saa uuendada.

3. Võrgu (NET) võti – ID-kood

See suvand võimaldab teil ActCADi kasutamiseks osta ühe või mitu litsentsi, mida saab kasutada LAN-i mitmes arvutis. Kõik LAN-i arvutid saavad kasutada ActCAD-i, kuid samaaegne kasutamine on piiratud ostetud litsentside arvuga. Kui olete võrgu ujuva litsentsi ostnud, võtavad meie tehnilised töötajad teiega ühendust install protsessi lõpuleviimiseks. Lisateavet meie võrgu litsentsimissüsteemi kohta leiate sellelt lehelt.