ActCAD litsensid

ActCAD-i litsentsid on tähtajatu ja saadaval väga madalate maailma hindadega. Uuele versioonile üleviimine on valikuline ja sellel pole ajapiirangut.

Act CADi tarkvara litsentsimise põhipunktid

  • Litsentsid on tähtajatud.
  • Litsentsid kehtivad kogu maailmas.
  • Kasutaja saab litsentsi ühest arvutist teise teisaldada.

Litsentside liigid

1. ID-koodi võti

See litsents sobib kasutajatele, kes töötavad ühes arvutis ja ei anna litsentsi sageli üle. Vajadusel saab litsentsi teise arvutisse üle kanda, kasutades käsku “Litsentsi ülekandmine”. Litsentsi edastamise käigus pole vaja tarkvara desinstallida ja uuesti installida. Üks litsents töötab korraga ainult ühes arvutis. Aktiveerimisel ja deaktiveerimisel on vajalik Interneti-ühendus. Võrguühenduseta aktiveerimist toetatakse, kui Interneti-ühendus pole klientarvutis saadaval. Kasutaja arvutit pole vaja kohalikku võrku ühendada. Litsentsi kasutamise teavet saab jälgida klientide sisselogimisportaalis.

2. Floating Net (NET) litsents – ID kood

See suvand võimaldab teil osta ühe või mitu litsentsi, mida saab kasutada mitmes LAN-võrgu arvutis, et võimaldada ActCAD-i kasutamist. Kõik LAN-i arvutid saavad kasutada ActCAD-i, kuid samaaegne kasutamine on piiratud ostetud litsentside arvuga. Litsentsi (litsentse) saab kasutada kohalikus võrgus. Võrgulitsentsi serverit saab aktiveerida kas litsentsivõtmete või USB-võtmega. ActCAD võrgulitsentsiserverina saab kasutada mis tahes tavalist arvutit. Toetatud on ka Windows Server OS.

3. Reaalajas litsents

Litsentsi kontrollib ActCAD Cloud License Server. Autoriseerib kuni 5 arvutit litsentsi kohta kliendi sisselogimisalal. Üks litsents töötab teatud aja jooksul igas Internetti kasutavas arvutis. Pole vaja aktiveerida ega deaktiveerida. Installige tarkvara mis tahes arvutisse, ühendage see arvuti kliendi sisselogimisalaga ja kasutage seda. ActCAD-ist väljumisel kantakse litsents automaatselt tagasi pilveserverisse. Litsentsi saab kasutada kõikjal maailmas. See litsents sobib ideaalselt töökoha vahetamiseks. Ühenduse loomiseks litsentsiga klientarvutis on alati vaja Interneti-ühendust.

4. Ettevõtte litsentsimine

Pakume ettevõtte litsentsi klientidele, kes ostavad vähemalt 25 litsentsi. Üks litsentsivõti antakse mitme aktiveerimise limiidiga. Üksikute litsentsidega võrreldes säästlikum. Litsentse saab kasutada mitmes kohas üle maailma. Tulevikus saab samale võtmele lisada rohkem litsentse.

5. CAD OEM-litsents

Saame luua kohandatud toote teie tootenimega. Selliste litsentside edasimüük on lubatud. IntelliCAD-i põhimootor on saadaval originaalseadmete tootjana. Ülemaailmsel kasutamisel pole piiranguid. Toetatud on ka Windows Server OS. Brändime ActCAD tooted ümber teie kaubamärgiga ja pakume paigaldaja.